Toggle navigation
bibliotheken
achtergrond
partners
historiek
Gericht zoeken
Alle velden
Titel
Auteur
Onderwerp
Zoeken...
Toggle facets
99
2009
1
1999
11
1998
12
1997
9
1996
10
1995
9
1994
10
1993
9
1992
9
1991
1
1987
1
1982
1
1978
1
1977
1
1976
1
1975
1
1974
1
1973
1
1972
3
1971
1
1970
1
1969
1
1968
1
1967
1
1966
1
1960
1
Nederlands
6
Engels
6
Frans
15
Duits
72
KUB
99
U zocht naar:
Onderwerp
Veilingscatalogi
Filter Onderwerp: Veilingscatalogi weghalen
« Vorige
16
30
van
99
Volgende »
Sorteer op relevantie
relevantie
jaar
auteur
titel
15 per pagina
15
per pagina
30
per pagina
60
per pagina
120
per pagina
16.
Annuaire international des ventes, 1972 : peinture-sculpture
Auteur:
Mayer, E.
Paris : Editions Mayer, 1972
1972
17.
Important nineteenth and twentieth century watercolors drawings and sculpture : public auction thursday evening may 18 at 8 p.m.
New York : Sotheby, Parke-Bernet, 1972
1972
18.
Annuaire international des ventes, 1971 : peinture-sculpture
Auteur:
Mayer, E.
Paris : Editions Mayer, 1971
1971
19.
Annuaire international des ventes, 1970 : peinture-sculpture
Auteur:
Mayer, E.
Paris : E. M. - Publisol, 1970
1970
20.
Annuaire international des ventes, 1969 : peinture-sculpture
Auteur:
Mayer, E.
Paris : E. M. - Publisol, 1969
1969
21.
Annuaire international des ventes, 1968 : peinture-sculpture
Auteur:
Mayer, E.
Paris : E. M. - Publisol, 1968
1968
22.
Annuaire international des ventes, 1967 : peinture-sculpture
Auteur:
Mayer, E.
Paris : E. Mayer, 1967
1967
23.
Annuaire international des ventes, 1966 : peinture-sculpture
Auteur:
Mayer, E.
Paris : E. Mayer, 1966
1966
24.
Lempertz Auktion 769 : 24. April 1999. Köln : Photographie und Photoarbeiten.
Köln : Kunsthaus Lempertz, 1999
1999
25.
Lempertz Auktion 770: 14. Mai 1999 Köln : Kunstgewerbe: Sammlung Rudolf Irmler, Porzellan, Fayence, Glas, Silber, Schmuck, Miniaturen, Dosen, Objets de vertu; Unedle Metalle, Uhren, Möbel, Textilien, Modernes Kunstgewerbe.
1999
26.
Lempertz Auktion 771: 15 Mai 1999. Köln : Alte Kunst: Gemälde, Zeichnungen, Skulpturen, U. A. aus dem ehemaligen Bezitz von Feodora, Grossherzogin von Sachsen-Weimar und Eisenach, aus der Sammlung Douteil, Brasilien, aus der Sammlung Rudolf Irmler, Freiburg 1. BR. und aus der Sammlung Dr. Georg Schäfer, Schweinfurt.
1999
27.
Lempertz Auktion 772: 28 Mai 1999. Köln : Zeitgenössische Kunst: Gemälde, Plastik, Objekte, Aquarelle, Zeichnungen, Graphik.
1999
28.
Lempertz Auktion 773: 29 Mai 1999. Köln : Moderne Kunst bis circa 1945: Gemälde, Plastik, Objekte, Aquarelle, Zeichnungen, Graphik, illustrierte Bücher, Mappenwerke.
1999
29.
Lempertz Auktion 775: 28. Mai 1999. Köln : Sammlung Rywelski: Gemälde, Plastik, Objekte, Aquarelle, Zeichnungen, Graphik.
1999
30.
Lempertz Auktion 777 : 6. Nov.1999. Köln : Photographie und Photoarbeiten.
1999
« Vorige
Volgende »
1
2
3
4
5
6
7